Kontakta oss

Ni är välkomna att besöka oss, maila eller ringa vid frågor och funderingar

Besök:       Storgatan 57,  96231 Jokkmokk    (karta)    

Mail:          lgjokkmokk@lapplands.se

Telefon:    0971-172 30

       

 

  

Eva Öhlund Westerberg

Rektor

0971-172 31

073 - 0918852

eva.ohlund@lapplands.se

Helena Karlsson

Administratör, Fjärrhandledare, It-ansvarig

0971-172 30

helena.karlsson@lapplands.se

Anny Strand

Administratör, mentor

0971-172 30

anny.strand@lapplands.se

Kristina Unga - Bäckman

Studie- och yrkesvägledare

0971-172 34

073-0557064

kristina.unga-backman@lapplands.se

Johanna Enlund

Skolkurator

0971-172 18

070-319 78 56

johanna.enlund@lapplands.se

Camilla Andersson

Skolsköterska

072-554 90 25

camilla.andersson@lapplands.se

Anki Gunnarstedt

Specialpedagog

ann-christin.gunnarstedt@lapplands.se

Erica Norberg

Mentor

0971-172 75

073-091 72 79

erica.norberg@lapplands.se